Laupäeval 7.märtsil kell 10-14 toimub Laitse seltsimajas koolitus "Tööõiguse ABC lihtsalt ja loogiliselt"
Laupäeval 7.märtsil kell 10-14 toimub Laitse seltsimajas koolitus "Tööõiguse ABC lihtsalt ja loogiliselt"

Koolitusele on oodatud nii tänased töötajad ja tööandjad kui ka kõik need, kes tahavad oma teadmisi tööõigusest täiendada või värskendada.

Lektor Heli Raidve juhib 18ndat aastat omanimelist tööõigusbürood, on 9 aastat mentordanud EAS-is alustavaid ettevõtjaid ning õpetab viiendat aastat Tallinna Tehnikaülikoolis õiguse aluseid ja tööõigust. Lisaks on ta lugenud üle 200 loengu täna kehtivast töölepingu seadusest (sh koolitanud kohtunikke ja töövaidluskomisjonide juhatajaid), kirjutanud üle saja artikli ning on 14 tööõigust käsitleva raamatu (sh rahvusvahelise tööõiguse ülevaate kogumiku) autor. Heli igapäevane töö on tööõiguslike dokumentide koostamine ning töövaidlustes kohtus ja töövaidluskomisjonis esindamine. Tänaseks on Heli mõned oma tulevikuplaanid sidunud ka Kaasiku külaga.

Heli lubas rääkida tööõigusest lihtsalt ja loogiliselt. Vaatame üle tööõiguse vundamendi ja rusikareeglid, teeme endale selgeks töölepingu, käsunduslepingu ja töövõtulepingu erinevuse, räägime töölepingu sõlmimise ja lõpetamise tingimustest ja põhireeglitest ning mängime läbi ühe lõbusa töövaidluskomisjoni istungi. Anname endast parima, et midagi uut ja kasulikku saaks nii täielik võhik kui tööõiguse spetsialist.

Saali mahutavusel on piirid, seega registreeru hiljemalt kolmapäeval 4.märtsil aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Osalustasu on Lääne-Harju Koostöökogu piirkonnas registreeritud firmadele 20 eurot ja eraisikutele 5 eurot ning selle palume kanda hiljemalt 4.märtsi lõunaks Laitse Seltsimaja arveldusarvele ---- selgitusega tööõiguse koolitus. Osalustasu laekumise järjekorras komplekteerime grupi, seega kiire ülekanne garanteerib koha. Väljaspoolt firmasid (osalustasu 30 eurot) ja eraisikuid (osalustasu 10 eurot) saame koolitusele võtta vabade kohtade olemasolul. Osalustasu sees on koolitusmaterjalid ja kohv ning näksimist

Head registreerumist ja koolitumist!
Einar Alliksaar, Kaasiku külavanem