9. märtsil panime Laitse Seltsimajas ametliku aluse Noorkotkaste ja Kodutütarde Laitse rühma loomisele! Suur arv huvilisi tuli meile tõeliselt rõõmsa üllatusena.

Laitse Seltsimaja juhatuse liige Einar Alliksaar: „Ülimalt hea meel on mul selle üle, et lõpuks oleme suutnud taaskäivitada Laitse Noorkotkaste ja Kodutütarde rühma, ligikaudu kolme inimpõlve järel...
Ajalooliselt on Laitses olemas olnud nii Kaitseliidu kompanii kui Noorkotkad ja Kodutütred.
Tänane rühm tegutseb Laitse Seltsimajas, täpselt samas asukohas kus kunagi oli Laitse vallamaja, koht kus aeti ka Kaitseliidu asju. Hoone on küll 90ndate alguses uuesti ehitatud kuid koha vaimsus ja hing on endiselt olemas. Praeguse kaupluse asukohal asus Laitse Algkool, maja mida samuti Noorkotkaste ja Kodutütarde tegevuses kasutati.“

b_1200_1024_0_0_0_images_syndmused_IMG-4353.jpg